Ні для кого не секрет, що сучасний світ диктує тенденцію прагнення до оптимізації та екологізації виробництва і цю тенденцію з великим ентузіазмом підтримують багато аграрних і не тільки підприємств. Ця підтримка тенденції обумовлюється будівництвом багатьох аграрних підприємствах безвідходної переробкою відходів діяльності підприємства – біогазових заводів. Компанія «Екопрод» як відомо, не відстає від тенденцій сучасного світу, застосовуючи все лише найкраще та інноваційне і тому у своєму виробничому арсеналі також має цей завод.
Принцип роботи біогазового заводу
Як відомо, сировиною для біогазового заводу є пожнивні залишки, солома, лушпиння насіння соняшника та інші відходи очищення насіння. Сировина для біогазу доставляється на завод, завантажується в спеціальні герметичні біореактори (біогазові установки), де відбувається процес бродіння, в процесі якого і виділяється біогаз. Після цього процесу можливе перетворення біогазу на електроенергію. Відходом цього виробництва є так звана біомаса. Але ця біомаса не є залишковим відходом виробництва, адже як раніше писалося біогазовий завод – це безвідходне підприємство. Дані рідкі відходи є чудовим природним добривом, у складі якого є калій, азот, фосфор, різні мікроелементи. Дану біомасу можна використовувати у всіх галузях сільського господарства, оскільки вона чудово піднімає врожайність та дозволяє заощадити на добривах.
«Екопрод» – на шляху до екологічного майбутнього
Біогазовий завод, що будується, розроблений німецькою інженерною фірмою Carbo Cycle Ingenieurbüro має електричну потужність в 1500 кВт і 1200 кВт теплової потужності. Планується, що біогазовий завод «Екопрода» вироблятиме 5.992.900 метрів кубічних екологічно чистого біогазу на рік. А вироблення рідких біодобрив із відходів становитиме 45.350 тонн на рік.
Оновлено: 10.11.2016